Hakkımızda

MED Hukuk Danışmanlık Bürosu

Med Hukuk ve Danışmanlık Ofisi olarak 2020 yılında faaliyete geçmiş bulunmaktayız.

Biz İki kadın girişimci avukat olarak hukuk fakültesini başarı ile tamamlayarak, stajını tamamlamış ve meslek hayatına adım atmış bulunmaktayız.

Med Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası alan faaliyet gösteren şahıs ve şirket müvekkillerine karşılıklı saygı ve güven esasına dayalı bir şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Merkezi İstanbul’da olan hukuk büromuz Ankara, Batman, Aydın, Diyarbakır, İzmir, Kars’ta faaliyet gösteren irtibat ofisleri ile birlikte hukuki süreçlerinizi daha yakından takip ederek neredeyse Türkiye’nin her bölgesinde ve uluslararası alanda her türlü hukuki sorunun çözümünde kaliteli hizmet anlayışı ve genç dinamik avukat kadrosuyla hizmet göstermektedir.

Med Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi gerektiğinde finans danışmanları vergi uzmanları mali müşavirler iktisatçılar teknik uzmanlar ve akademisyenlerin oluşan danışman kadrosu ile koordinasyon içinde çalışabilme esnekliğine sahiptir.

Öncelikli hedeflerimiz arasında önleyici avukatlık olarak tanımladığımız müvekkili hukuki gelişmelerden ve mevzuattaki değişiklik ve yenilikler hakkında bilgilendirmek ihtilaf çıkmaması için yol göstermek suretiyle hukuki ihtilafları doğmadan önlemeyi amaçlamaktadır.

Vazifemizin sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebeple sonuç ve başarı odaklı hukuk hizmetini müvekkile sunmayı amaçlıyor mevcut ve potansiyel hukuki riskler konusunda bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz.

Bu bağlamda hukuk ofisimiz sizler ile karşılıklı güven ilişkisinin kurulması ile birlikte sizlerin hukuki ihtilaflarız konusunda başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi ve çözüm odaklı çalışmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

MED Hukuk ve Danışmanlik bürosunda değişen ve globalleşen dünya ve hukuk düzenlerine göre organize olan kendi branşlarında özelleşmiş bir büroyuz.

Değişen dünya İle birlikte ortaya çıkan her sorunu gerekli İlgi ve özenle İnceliyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetin ayrılmaz bir parçası, müvekkillerimizi gerekli hukuki İhtiyaçları doğrultusunda doğru karar alabilmeleri İçin kendileri İle yakın bir çalışma ortamı oluşturuyor ve sonuç odaklı çalışıyoruz.

Her biri alanında uzman olan avukatlarımız ve akademik faaliyette bulunan çözüm ortaklarımız İle birlikte hukukun üstünlüğünün ve bireylerin menfaatini gözeterek hukuka ahlaka bağlı olarak çalışmak vizyonumuzdur.

İletişime Geçin

Bize danışmak ya da güncel vekaletname bilgileri için tarafımız ile iletişime geçin.

Pts - Cum 09:00 - 18:00